امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

نیکبخت: انتخاب فتح‌الله‌زاده استقلال را از بلاتکلیفی خارج کرد

خرداد: پیشکسوت استقلال گفت: اینکه استقلال از بلاتکلیفی خارج شد و مدیرعامل خود را شناخت، اتفاق بسیار خوبی است.

«علی‌رضا واحدی نیکبخت» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اینکه استقلال از بلاتکلیفی خارج شد و مدیرعامل خود را شناخت اتفاق بسیار خوبی است.

وی افزود: علی فتح‌الله‌زاده گزینه بسیار خوبی برای استقلال بود و او می‌تواند این تیم را بار دیگر به روزهای بسیار خوبش برساند. استقلال تیم بسیار بزرگی است و عنوان پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن را یدک می کشد و اینکه چنین تیمی مدیرعامل نداشت زیبنده نام بزرگ استقلال نبود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در بازی مقابل گل‌گهر نمایش بدی نداشت اما فرصت‌های خوبی که به دست آوردند تبدیل به گل نشد تا روی اتفاق گل خورده و شکست بخورند.

نیکبخت تصریح کرد: فکر می‌کنم داور در دقیقه آخر یک پنالتی ‌به سود استقلال نگرفت چرا که دروازه‌بان گل‌گهر خطای صددرصد روی علی کریمی انجام داد.

وی تاکید کرد: استقلال با مشکلات مالی زیادی روبروست و مدیران گذشته این تیم هیچ قدمی برای این تیم بر نداشتند و کار فتح‌الله‌زاده سخت است. هواداران استقلال از فتح‌الله‌زاده ‌انتظارات زیادی داشته و توقع دارند او بتواند استقلال را مثل گذشته قهرمان کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال با فرهاد مجیدی تیم خوبی است و اگر از او شاگردانش حمایت‌های لازم صورت بگیرد به طور حتم مدعی قهرمانی خواهد بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی