امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶

تشکیل قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در نیروی زمینی ارتش

خرداد: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس منحوس کرونا در یگان های تابعه نزاجا تشکیل شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) با اشاره به آمادگی این نیرو در امدادرسانی و کمک به هموطنان کشور در بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه گفت: با پیشنهاد امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی و تصویب امیرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش،صبح امروز مقارن با سالروز عملیات غرورآفرین کربلای هفت، "قرارگاه جهادی مقابله با ویروس منحوس کرونا" با رمز عملیاتی یا مولی المتقیان حضرت علی (ع) ،همزمان در تهران و سراسر کشور در یگان های تابعه نزاجا تشکیل و آغاز به کار کرد.

جانشین نیروی زمینی ارتش در پیام ابلاغی خود که از طریق  ویدئوکنفرانس به فرماندهان قرارگاه های عملیاتی نیروی زمینی در سراسر کشور ارسال شد، تاکید کرد: تمامی یگان های تابعه اعم از بیمارستان های منطقه ای و صحرایی، مراکز درمانی بهداشتی و گردان های  رزمی ،پزشکان ،پزشکیاران،پرستاران و بهیاران خود را در اختیار ستاد بحران و دانشگاه علوم پزشکی استان ها قرار دهند.

امیر نعمتی افزود: تجهیزات رفع آلودگی نیروی زمینی به طور سراسری در مراکز پرازدحام شهر ها  اعم از مراکز فرهنگی ، عمومب و مذهبی نسبت به پاکسازی و رفع آلودگی اقدام خواهند کرد.

وی تصریح کرد: نزاجا آمادگی لازم را جهت دوخت لباس های مخصوص مبارزه با ویروس دارد و همچنین در صورت نیاز نسبت به تهیه اقلام بهداشتی نظیر مواد شوینده و ضد عفونی کننده اقدام خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی