امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

بیانیه مشترک رهبران اروپا علیه تصمیم یکجانبه ترامپ درباره شیوع کرونا

خرداد: رهبران اتحادیه اروپا از تصمیم «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره اعمال محدودیت بر سفرها از اروپا به ایالات متحده در پی شیوع ویروس «کرونا» انتقاد کردند.

به گزارش خرداد از  ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، رهبران اتحادیه اروپا از تصمیم «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره اعمال محدودیت بر سفرها از اروپا به ایالات متحده در پی شیوع ویروس «کرونا» انتقاد کردند.

طی بیانیه‌ای مشترک، «اورسولا فون در لاین»، رئیس شورای اروپا و «شارل میشل»، رئیس کمیسیون اروپا، اعلام کردند که این اپیدمی «بحرانی جهانی است و به مرزها محدود نمی‌شود.» در این بیانیه همچنین آمده است که مقابله با این ویروس به «همکاری نیاز دارد نه اقدام‌های یک‌جانبه». 

در این بیانیه آمده است: «اتحادیه اروپا با اقدام آمریکا مبنی بر محدودیت سفر از اروپا به این کشور مخالفت کرده و آن را یک‌جانبه می‌دانند.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی