امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

علی کریمی سکوتش را شکست/ توصیه جادوگر به هواداران پرسپولیس

خرداد: ستاره سابق پرسپولیس به حواشی پیرامون این تیم پس از استعفای محمد حسن انصاری فرد واکنش نشان داد.

به گزارش خرداد، دوشنبه شب محمد حسن انصاری‌‌فرد از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تهران استعفا داد تا سرخپوشان در روزهای پایانی سال با توجه به پرونده شکایت‌های اخیر طلبکاران در فیفا با وضعیت سردرگمی رو به رو شوند. پس از قبول استعفای انصاری فرد با دستور وزارت ورزش و جوانان مهدی رسول پناه به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب و معرفی شد.

علی کریمی، ستاره سابق پرسپولیس که مدت از اظهارنظر در فضای مجازی خودداری کرده بود خطاب به هواداران پرسپولیس نوشت: "اینروزها دوباره شاهد تغییرات در مدیریت باشگاه هستیم!! روى صحبتم با هواداران پرسپولیس هست! در دو  سال گذشته چند مدیر عامل  و چند بار افراد هیئت مدیره تغییر کرده؟؟! با این اوضاع احوال تیم چه نتایجى کسب کرد، بهترین نتایجش را در لیگ برتر.

این نتایج ربطى به مدیر عامل و هیئت مدیره نداشت، فقط و فقط نتیجه حمایت بیش از پیش هواداران و سعى وتلاش کادر و بازیکنان بود وبس. این نشان دهنده این است که با تمام این تغییرات، باز با حمایت هواداران و روحیه دادن به کادر و بازیکنان، امسال قهرمانى به مراتب راحت تر از سه سال گذشته مى باشد، روى حرفم با محدود کسانى هست که در شبکه هاى اجتماعى دنبال حاشیه درست کردن براى تیم مى باشند!!

تیم شرایط خوبى داره بزارین کارش بکنه، با حمایت کردن میتونین مثل سالهاى گذشته شاهد موفقیت تیم باشین و لاغیر. پس از کادر و بازیکنان حمایت کنید، مطمئن هستم بازیکنان هم شرایط رو درک میکنن و با جایگاهى که تیم داره تمام تلاششون رو انجام میدن".

منبع: ایلنا

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی