امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

سرنوشت لیگ قهرمانان و یورو ۲۰۲۰ سه شنبه مشخص می‌شود

خرداد: یوفا هفته آینده با حضور همه نماینده‌های کشورهای اروپایی درباره تعویق رقابت هایی همچون لیگ قهرمانان اروپا و یورو ۲۰۲۰ تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، یوفا در یک بیانیه  اعلام کرد سه شنبه در جلسه ای اضطراری با حضور همه نماینده های ۵۵ فدراسیون خود در رابطه با برگزاری رقابت های مختلف اروپایی تصمیم گیری خواهد کرد. شیوع ویروس کرونا موجب لغو بازی های لیگ های اروپایی و قرنطینه شدن برخی از بازیکنان و تیم ها شده است. این شرایط ادامه برگزاری بازی هایی همچون لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را سخت کرده است. همچنین دو دیدار اینتر-ختافه و سویا-رم از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا لغو شده است. 

به نظر می رسد مراحل حذفی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به تعویق بیفتد. در چنین شرایطی به احتمال فروان برگزاری یورو ۲۰۲۰ نیز به زمان دیگری موکول خواهد شد چون تنها در صورت لغو این تورنمنت تیم ها فرصت پیدا می کنند بازی های معوقه را برگزار کنند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی