امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

لغو انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آمریکای جنوبی

خرداد: شروع انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آمریکای جنوبی به دلیل بحران ویروس کرونا به تعویق افتاد و دیدارها در زمان دیگری برگزار خواهند شد.

به گزارش خرداد، ایسنا و به نقل از اوله، فیفا اعلام کرد دور نخست دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آمریکایی جنوبی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار نخواهد شد. بر این اساس بازی های ملی که قرار بود بیست و ششم و سی و یکم مارس برگزار شوند به زمان دیگری موکول شد.

این تصمیم به دلیل تقاضای کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی گرفته شد که هشدار داده بود ممکن است به خاطر سفر بازیکنان از اروپا به آمریکای جنوبی سلامتی دیگر بازیکنان و کادر فنی تیم های ملی به خطر بیفتد.

در حال حاضر ایتالیا در قرنطینه است و تمام رقابت های ورزشی این کشور لغو شده است. همچنین در اسپانیا لالیگا برای دو هفته برگزار نخواهد شد.

همچنین کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی از طریق یک بیانیه اعلام کرد مرحله گروهی کوپا لیبرتادوس به دلیل بحران ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی