امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

هشدار جنبش نجبا عراق به حملات آمریکا به مقاومت عراق

خرداد: جنبش مقاومت نُجَباء ضمن محکومیت تجاوز اخیر آمریکا اعلام کرد که در صورت استمرار طغیان و استکبار آمریکا ، مقاومت در عراق از مرحله حق مشروع به مرحله پاسخ واجب تغییر رویکرد خواهد داد و درهای منطقه را به روی منازعات جدید باز می کند.

به گزارش خرداد ،مقاومت اسلامی نُجَباء امروز جمعه ۲۳ اسفندماه در بیانیه ای حملات نظامیان اشغالگر ایالات متحده علیه مراکز الحشد الشعبی، نیروهای ویژه، پایگاه‌های ارتش عراق و فرودگاه کربلا که منجر به نقض صریح حاکمیت این کشور شده است را به شدت محکوم کرد.
این بیانیه با اعلام اینکه استمرار طغیان و استکبار آمریکا ، درهای منطقه را به روی منازعاتی می‌گشاید که قاعده درگیری‌ را بنا بر اقدامات دشمن تغییر می‌دهد، تاکید کرده است: در چنین صورتی مقاومت در عراق از مرحله مشروع به مرحله واجب تغییر خواهد کرد.
نجَباء ضمن انتقاد از سخنان مزدورانی که با دلارهای سفارت امریکا تطمیع شده‌اند، تاکید کرده است که مقاومت یکپارچه علیه اشغالگران دیگر تحمل نظرات شاذ شما بزدلان را ندارد و باید زبان‌های‌تان بسته شود تا مقاومت پروژه قانونی خود در اخراج نظامیان آمریکایی و خارجی را از این سرزمین به پایان برساند.
نیروهای آمریکایی بامداد امروز جمعه با هواپیما و موشک به پایگاه الحشد الشعبی و ارتش عراق در چهار استان این کشور حمله کردند. 
در این حمله ها، پایگاه های الحشد الشعبی، یگان های اضطراری و لشکر نوزدهم ارتش در مناطق جرف النصر، مسیب، نجف و الاسکندریه را هدف قرار دادند
برچسب ها: عراق ، آمریکا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی