امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۸۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

پیام کریستیانو رونالدو درباره کرونا خطاب به مردم جهان/تصویر

خرداد: کریستیانو رونالدو برنده پنج توپ طلای فوتبال جهان و فوق ستاره تیم فوتبال یونتوس ایتالیا در صفحه اینستاگرام پیامی ویژه را خطاب به طرفداران خود و مردم جهان منتشر کرد.

به گزارش خرداد از انتخاب، رونالدو در پیام خود با تاکید بر مقابله با ویروس کرونا، نوشت: «جهان در حال سپری کردن دوره‌ای دشوار بوده که مراقبت و دقت همه ما را نیاز دارد. این پیام را خطاب به شما می‌نویسم همانند یک شخص عادی و نه یک ورزشکار، همانند یک انسان، یک پدر یا یک پسر، نگران پیشرفت این بیماری و تاثیر آن بر سراسر جهان هستم.»

پیام کریستیانو رونالد برای کرونا / به عنوان یک انسان، یک پدر و یک پسر نگران پیشرفت بیماری کرونا هستم / رهنمودهای سازمان بهداست جهانی را رعایت کنیم
ستاره تیم فوتبال یونتوس ایتالیا، در بخشی دیگر از پیام خود تاکید کرد: «نکته مهم این است که رهنمودهای سازمان بهداشت جهانی را رعایت و از خود در مقابل کرونا مراقبت کنیم. حفظ زندگی انسان‌ها مهم‌تر از همه اولویت‌ها است. از صمیم قلب با کسانی که انسانی را از دست داده‌اند احساس همدردی می‌کنم و همراه کسانی هستیم که با این بیماری مقابله می‌کنند، همانند دوستم دانیلی روگانی.»
وی در ادامه نوشت: «از تمامی کادرهای درمانی که در صف اول مقابله با این ویروس قرار دارند و جان خود را برای نجات جان سایر افراد به خطر انداخته‌اند، حمایت می‌کنم و امیدوارم همه سلامت باشند.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی