امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱

اعضای هیات مدیره استقلال چند نفر هستند؟

خرداد: با وجود اضافه شدن سعادتمند و نظری به هیات مدیره استقلال، هنوز مشخص نیست که هیات مدیره استقلال بازهم تغییر می‌کند یا نه.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، عصر امروز (چهارشنبه) رسانه رسمی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که با استعفای علی فتح‌الله‌زاده موافقت کرده و او که مدت کوتاهی سرپرست باشگاه استقلال بود، از هیات مدیره این باشگاه هم کنار گذاشته شد.

با این‌حال هنوز مشخص نیست که درحال حاضر هیات مدیره استقلال را چه کسانی قرار است تشکیل دهند.

اسماعیل خلیل‌زاده، کامران منزوی و عبدالرضا موسوی سه عضوی هستند که ظاهرا هنوز در هیات مدیره حضور دارند. کامران منزوی مدعی است که مدتها پیش استعفایش را به وزیر ورزش ارائه کرده و از آن طرف موسوی بعد از اختلاف با فتح‌الله‌زاده و خلیل‌زاده اعلام کرد که از سمتش استعفا داده ولی او هم مثل منزوی مشخص نیست با استعفایش موافقت شده یا قرار است به کار ادامه دهد چراکه در برخی اخبار این موضوع بیان شده بود که وزارت ورزش با استعفای این دو نفر هم موافقت خواهد کرد ولی تا این لحظه وزارت ورزش و جوانان واکنشی نسبت به این دو استعفا نداشته است.

برچسب ها: استقلال
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی