امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۰۶۷
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

روحانی " قانون بودجه سال ۱۳۹۹ " را برای اجرا ابلاغ کرد

خرداد: رییس‌جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران " قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور" را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش خرداد ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنج شنبه، "قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور" را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

بودجه سال ۱۳۹۹ کل‌کشور که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، امسال به دلیل شرایط خاص کشور در پی شیوع ویروس کرونا جدید، براساس إذن مقام معظم رهبری و اصول پنجاه و هفتم و هشتاد و پنجم قانون اساسی در جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تصویب و سپس به تأیید شورای نگهبان رسید.

پس از آن رییس مجلس در نامه‌ای به رییس‌جمهوری، قانون بودجه سال ٩٩ را ابلاغ کرد. این قانون امروز از سوی رییس‌جمهور برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.
برچسب ها: روحانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی