امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

الحشد الشعبی هشت منطقه را از داعش پاکسازی کرد

خرداد: نیروهای الحشد الشعبی امروز جمعه در عملیاتی امنیت هشت منطقه در استان دیالی عراق را با پاکسازی عناصر تروریستی داعش تامین کردند.

به گزارش خرداد ،سازمان الحشد الشعبی با انتشار بیانیه ای در این باره اعلام کرد که هشت منطقه در شمال شرق استان دیالی حوالی خانقین به گستره بیش از ۱۰۰ کیلومتر از وجود گروه های تروریستی پاکسازی شد.
این مناطق شامل «الزور، السمک، زلو، کانی ماسی، علی الصغیر، بقجه، تلال نفت خانه، وادی غرب و وادی طلاب» است.

الحشد الشعبی از اوایل روز جمعه عملیات امنیتی را دو محور برای تعقیب و سرکوب داعش در حوالی شهر خانفین آغاز کرد.

نیروهای مشترک «الحشد الشعبی» و ارتش عراق شنبه گذشته نیز در عملیاتی عناصر گروه تروریستی «داعش» در صحرای الانبار در غرب این کشور پاکسازی کردند.

این عملیات امنیتی، تنها یک روز پس از حملات هوایی آمریکایی به پایگاه هایی از نیروهای مسلح عراق (ارتش، پلیس و الحشد الشعبی در کربلا و بابل) در بخش جنوب شرقی استان الانبار انجام شد..

در حملات هوایی بامداد جمعه آمریکا به برخی پایگاه های نظامی عراق، دو نیروی پلیس و سه نیروی ارتش این کشور کشته و ۹ نفر زخمی شدند که یک نفر از پلیس، سه نفر از نیروهای ارتش و پنج نفر از نیروهای الحشد الشعبی بودند.

سازمان الحشد الشعبی عمده ترین و مهم ترین نیروی عملیاتی عراق علیه تروریست های داعش به شمار می رود.
برچسب ها: الحشد الشعبی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی