امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۱۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸

هواپیمایی هما شرایط جدید ورود مسافران به آلمان را اعلام کرد

خرداد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) شرایط جدید ورود به آلمان را برای مسافران خود تشریح کرد.

به گزارش خرداد ،روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی(هما)  عصر جمعه نوشت: به اطلاع مسافران پروازهای هواپیمایی ایران "هما" می رساند پیرو اعلام مقام‌های آلمانی مبنی بر محدودیت ورود به این کشور به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شرایط پذیرش مسافر در این کشور تغییر کرد.
بر این اساس، مسافران دارای پاسپورت یا اقامت آلمانی، مسافران دارای کارت اقامت یا پاسپورت اتحادیه اروپا و یا دارای اقامت کاری، تحصیلی،  دائمی (تایپ D ) و نیز مسافران دارای پاسپورت کانادا می‌توانند به صورت ترانزیت یا stopover وارد خاک المان شوند.
همچنین مسافران دارای کارت اقامت کانادا ( pr ) نیز صرفا به صورت ترانزیت و ادامه مسیر (فقط با carrier LH) اجازه ورود به آلمان را خواهند داشت.
به گزارش ایرنا آلمان ۱۰ اسفند  ۹۸ از اعمال محدودیت پذیرش مسافر از کشورهای درگیر کرونا خبر داد.
در نشست ستاد بحران آلمان در محل وزارت بهداشت این کشور، گزارشی از وضعیت سلامت مسافرانی ارائه شد که از کشورهای درگیر با کرونا نظیر کره‌جنوبی، ژاپن و ایران که قصد سفر به آلمان را دارند؛ ارایه شد. از جمله تصمیم‌های جدید کمیته بحران آلمان برای مقابله با کرونا نیز ایجاد محدودیت برای مسافران این کشورها بود. این مقررات پیش از این شامل چین می‌شد.
برچسب ها: هما
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی