امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴

دست رد اسکوچیچ بر سینه هاشمیان

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگویی اعلام کرد که به غیر از «کریم باقری» دستیار دیگری از مربیان داخلی انتخاب نمی‌کند. این در حالی است که پیش از این نام وحید هاشمیان به عنوان دستیار او مطرح بود.
خرداد: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگویی اعلام کرد که به غیر از «کریم باقری» دستیار دیگری از مربیان داخلی انتخاب نمی‌کند. این در حالی است که پیش از این نام وحید هاشمیان به عنوان دستیار او مطرح بود.

به گزارش خرداد ،«دراگان اسکوچیچ»‌در گفت وگویی با تبریک عید نوروز به تمامی ایرانیان اظهار داشت: ما کارها را جلو بردیم و همه چیز آماده برپایی اردو بود که ویروس کرونا مانع از این امر شد. الان هم منتظریم این ویروس شکست بخورد و کارمان را از سر بگیریم.مهم ترین مساله در حال این است که ما یک تیم ملی فعال تر نسبت به دوره قبلی زمان آقای ویلموتس داشته باشیم. قطعا کیفیت بالایی برای تیم ملی مورد نیاز ما است.

سرمربی سابق نفت آبادان درباره اینکه آیابه غیر از کریم باقری دستیار ایرانی دیگری به تیم ملی اضافه می شود یا خیر، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آقای کریم باقری در پرسپولیس هم مشغول به کار هستند می توانند کمک کنند، اما فرد دیگری را در نظر ندارم و فکر می کنم کادرمان کامل است. همکاران خارجی هستند که مدت زیادی است با من کار کردند و آشنایی خوبی داریم. تجربه زیادی هم دارند.

وی درباره امکانات کمپ تیم ملی ایران گفت: کمپ بسیار تکمیل و عالی است وهرچه نیاز داریم موجود است. انگیزه زیادی هم برای ادامه کار دارم.

اسکوچیچ درباره دستاوردهایش از سفر به چند کشور اروپایی برای دیدار با لژیونرهای ایرانی عنوان کرد: در سفرهایم با بازیکنان بین المللی ایرانی آشنا شدم و بیشتر بازیکنان لیگ ایران را نیز می شناسم. چون لژیونرهای ما دور از چشمم بودند، خواستم آنها را از نزدیک ببینم.

او درباره تفاوت های میان فوتبال ایران و کرواسی گفت: فوتبال کرواسی تاثیری روی فوتبال ایران داشته است. وقتی بازیکنان اروپایی به تیم ملی می آیند با تمام وجود کار می کنند و این بسیار مهم است.

مربی کروات تیم ملی در پایان گفت: نوروز را به مردم ایران تبریک می گویم. متاسفم که امسال ایران نبودم تا چهارشنبه سوری از روی آتش بپرم و مسائل منفی را در آتش بریزم. برای همه در ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر برگردم.
برچسب ها: اسکوچیچ ، هاشمیان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی