امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷

امید هنوز زنده است؛ مشعل المپیک ۲۰۲۰ در شمال ژاپن فرود آمد

خرداد: مشعل المپیک ۲۰۲۰ در بحبوحه شیوع ویروس کرونا از یونان به ژاپن رسید و در جریان مراسمی جمع و جور در یک پایگاه هوایی در شمال این کشور برافروخته شد.

به گزارش خرداد، مشعل المپیک توکیو در میان ابهامات روزافزون مبنی بر لغو یا تعویق ناشی شیوع سریع کرونا، در ژاپن فرود آمد.

سازماندهندگان المپیک توکیو و مقامات کمیته بین المللی المپیک می‌گویند که سناریویی برای لغو یا تعویق این تورنمنت وجود ندارد اما تعویق یا لغو به شکلی فزاینده به گزینه محتمل روی میز بدل شده است.

با این وجود، مشعل المپیک با هواپیمایی سفید که روی بدنه آن نوشته «تور مشعل المپیک ۲۰۲۰ توکیو» به چشم می‌خورد، در شمال ژاپن آرام گرفت.

مشعل المپیک تا حدود یک هفته در شمال ژاپن پهلو خواهد گرفت؛ تور چهار ماهه این مشعل به طور رسمی از ۲۶ مارس از منطقه فوکوشیما آغاز خواهد شد.

فوکوشیما در شمال شرقی ژاپن واقع شده است؛ منطقه ای که پس از ویرانی ناشی از زمین لرزه سال ۲۰۱۱، سونامی و فروپاشی سه راکتور هسته ای در حال احیا است.
برچسب ها: مشعل المپیک
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی