امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

احتمال بارش‌های سیل آسا در قزوین

خرداد: مدیرکل مد یریت بحران استانداری قزوین از احتمال بارش های سیل آسا خبر داد و بر لزوم پرهیز شهروندان از حضور در جوار رودخانه ها و مسیل ها تاکید کرد.

به گزارش خرداد ،قدرت اله مهدیخانی روز شنبه اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور، از ظهر فردا یکشنبه سوم فروردین تا بعد از ظهر چهارم فروردین، با ورود سامانه بارشی به استان، شاهد وقوع بارشهای قابل ملاحظه ی باران و در ارتفاعات استان برف و کولاک خواهیم بود.
وی افزود: با شروع بهار، بارشهای فصلی از این هفته آغاز خواهد شد که با توجه به قرار گرفتن در دوران تر سالی، این بارشها قابل توجه خواهد بود، همانگونه که در فروردین ماه سال گذشته نیز بارشهای شدید و رخداد سیلاب در بیشتر نقاط کشور تجربه شد.
مهدیخانی افزود: سیل سال گذشته، نقاط ضعف و قوت زیادی را آشکار ساخت که راهگشای بسیار ارزشمندی در اتخاذ تمهیدات و تصمیمات اساسی خواهد بود.
این مسئول اضافه کرد: عملیات لایروبی و پاکسازی مسیلها ، آبروها و رودخانه ها در سطح استان با مشارکت دستگاههای متولی از جمله آب منطقه ای، شهرداری و... انجام گرفته و دستورات لازم در قالب اخطاریه به دستگاهها ابلاغ شده و شایسته است هم استانی ها نیز هشدارهای هواشناسی را جدی گرفته و از حضور در مناطق سیل گیر، حاشیه رودخانه ها و گردنه های برف گیر خودداری نمایند.
برچسب ها: قزوین
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی