امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۲۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸

سندرز: پرستاران آمریکایی بدون ماسک و دستکش به پیشواز کرونا رفته‌اند

خرداد: برنی سندرز یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا با انتقاد از نبود تجهیزات کافی در بیمارستان‌های این کشور گفت که پزشکان و پرستاران آمریکایی بدون ماسک و دستکش به پیشواز کرونا رفته‌اند.  

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا ،سندرز نامزد حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۲۰ و سناتور ایالت ورمونت در پیام توییتری نوشت: با نبود تجهیزات پزشکی نه تنها جان کادر پزشکی در خطر است بلکه جان میلیون‌ها شهروند دیگر در سراسر کشور نیز به خطر می‌افتد.  

سندرز در ادامه از ترامپ خواست تا هر چه زودتر از طریق قانون دفاع ملی تولید کنندگان آمریکایی را به تولید بیشتر تجهیزات پزشکی متقاعد کند.  

سناتور ایالت ورمونت با انتقاد از وضعیت بیمارستان‌های آمریکا در زمان شیوع ویروس کرونا نوشت، غیرقابل باور است که در ایالت متحده هم اکنون پزشکان و پرستاران با نبود تجهیزات پزشکی محافظتی مانند ماسک، دستکش و لباس‌های جراحی با درمان افراد مبتلا به ویروس کرونا جان خود را به خطر می‌اندازند.  

تا کنون ابتلای ۱۹ هزار و ۶۲۴ آمریکای به کووید-۱۹ تایید شده و  ۲۶۰ نفر هم نیز جان باخته‌اند.  
برچسب ها: سندرز ، کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی