امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

الشرق الاوسط خبر داد؛ جلسه سری فدراسیون فوتبال عربستان

خرداد: یک روزنامه عربستانی از تشکیل جلسه سری در فدراسیون فوتبال این کشور برای تصمیم‌گیری در مورد زمان از سرگیری مسابقات لیگ خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از مهر، روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان به نقل از یک منبع آگاه خبر داد که فدراسیون فوتبال این کشور فردا دوشنبه جلسه ای سری برای بحث و بررسی سرنوشت مسابقات لیگ فوتبال این کشور که به خاطر ویروس کرونا متوقف شده است، برگزار می کند.

این روزنامه اعلام کرد که تیم های عربستانی به دو هفته زمان برای آماده سازی قبل از شروع مجدد لیگ نیاز دارند و برای پایان هشت هفته باقیمانده از این مسابقات ۳۵ تا ۴۰ روز زمان لازم است.

الشرق الاوسط در بخشی از گزارش خود به نقل از منبع خبری اش نوشته است: «در صورت تداوم این شرایط و وجود ویروس کرونا، سناریو مورد بحث ادامه مسابقات لیگ از ماه آگوست (مرداد و شهریور) خواهد بود. این گزینه ای است که انتظار می رود یک سناریو جهانی برای کشورهایی باشد که موافق ابطال لیگ، معرفی قهرمان نیم فصل یا قهرمان فصل گذشته به عنوان قهرمان لیگ خود نیستند. فدراسیون فوتبال عربستان و سازمان لیگ این کشور ارتباط مدام خود را با وزارت ورزش در مورد تحولات کرونا حفظ می کنند.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی