امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۲۳۶
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰

قایقرانهای خراسان شمالی آماده برای مقابله با سیل احتمالی

خرداد: رئیس هیات قایقرانی خراسان شمالی گفت: همان‌طور که در سیل سال گذشته به کمک هموطنان عزیز خود در استان گلستان رفتیم، امسال نیز این آمادگی را برای هرگونه کمک‌رسانی اعلام می‌کنیم.

به گزارش خرداد ،هادی راضیان در گفتگو با مهر اظهار کرد: اعضای هیأت قایقرانی خراسان شمالی این روزها که سازمان‌های مسئول از وقوع بارش‌های گسترده و فراتر از میانگین عادی خبر می‌دهند، آمادگی خود را برای هرگونه کمک در صورت وقوع سیل به هم استانی‌های خود اعلام می‌کند.

رئیس هیأت قایقرانی خراسان شمالی با اشاره به تجربه سال گذشته خود در کمک به سیل‌زدگان استان گلستان، گفت: درست است که وقوع حوادث این‌چنینی و رنج هم‌وطنان عزیز قلب هر انسانی را به درد می‌آورد ولی تجربه شیرین خدمت به آن‌ها تا سال‌ها در ذهن بنده حک شده است و به آن می‌بالم.

وی در مورد برنامه‌های پیش روی این هیأت در سال جدید گفت: برنامه‌ریزی‌های منسجمی را برای توسعه این ورزش مفرح در استان داریم که به محض ریشه‌کن شدن کرونا، آن‌ها را اجرایی خواهیم کرد.

راضیان میزبانی المپیاد استعدادهای برتر و همایش‌های مختلف قایقرانی در استان با هدف آشنایی مردم با قایقرانی را یکی دیگر از روش‌های توسعه این رشته عنوان کرد که استقبال خوب خانواده‌ها نشان از موفقیت برنامه‌های اجرا شده دارد.

وی با اشاره به پتانسیل بالای این رشته ورزشی در استان، گفت: خراسان شمالی پتانسیل بالا و ظرفیت بسیار خوبی در این رشته ورزشی دارد و امیدواریم با حمایت مسئولان به نحو احسنت از این پتانسیل استفاده کنیم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی