امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
روزنامه اسپانیایی مدعی شد:

تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو

بررسی و اعلام تصمیم نهایی تا یک ماه آینده
خرداد: یک روزنامه اسپانیایی مدعی شد که مسئولان کمیته بین المللی المپیک در تازه ترین نشست غیرحضوری خود تصمیم به تعویق بازیهای المپیک ۲۰۲۰ در توکیو گرفته اند.

به گزارش خرداد به نقل از مهر، در حالی که قرار است سی و دومین دوره بازی‌های المپیک در سال ۲۰۲۰ به میزبانی توکیو ژاپن روزهای ۳ تا ۱۹ مرداد سالجاری برگزار شود، مسئولان کمیته بین المللی المپیک در تازه‌ترین نشست خود تصمیم به تعویق این رویداد گرفته اند.

روزنامه اسپانیایی آ. اس در تازه‌ترین خبر پیرامون برگزاری یا تعویق بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو نوشته است: نشست مجازی کمیته اجرایی کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه برگزار شد و طی آن به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان تصمیم به تعویق بازی‌های المپیک توکیو گرفته شد.

براساس ادعای این روزنامه قرار است مسئولان کمیته بین المللی المپیک این خبر رو به طور رسمی به اطلاع کشورهای مختلف برسانند.

این تصمیم به دنبال درخواست‌های متعدد کشورهای مختلف برای تعویق المپیک ۲۰۲۰ گرفته شده است اما هنوز مشخص نیست زمان جدید برگزاری بازی‌های المپیک تعیین شود.

کمیته اجرایی کمیته بین المللی المپیک در حالی تصمیم به تعویق این بازی‌ها گرفته است که هنوز از سوی مسئولان ژاپنی برگزار کننده این دوره از بازی‌ها اظهار نظری در این مورد صورت نگرفته است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی