امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳

نظرسنجی IOC از ورزشکاران المپیکی برای تعویق توکیو ۲۰۲۰

کمیته بین‌المللی المپیک از ورزشکاران المپیکی خواسته تا نظر خود را در مورد تعویق المپیک ۲۰۲۰ اعلام کنند.
خرداد: کمیته بین‌المللی المپیک از ورزشکاران المپیکی خواسته تا نظر خود را در مورد تعویق المپیک ۲۰۲۰ اعلام کنند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، شیوع کرونا در کشورهای مختلف باعث شده گمانه‌زنی‌ها در مورد به تعویق افتادن المپیک توکیو بیشتر از هر زمان دیگری بالا بگیرد؛ حتی بسیاری از ورزشکاران کمپین «توکیو ۲۰۲۱» را راه‌اندازی کرده‌اند و خواستار به تعویق افتادن یک ساله المپیک شده‌اند. در نهایت کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد تا چهار هفته دیگر در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند.

در این راستا کمیته بین‌المللی المپیک با ارسال ایمیل به ورزشکاران المپیکی، از آنها خواسته تا نظر خود را در مورد تعویق یا لغو رقابت‌های توکیو ۲۰۲۰ اعلام کنند. در این ایمیل چند پرسش در مورد به تعویق افتادن و جابجایی محل برگزاری بازی‌های مطرح شده است که ورزشکاران نظر خود را در مورد آن اعلام کنند.

احسان حدادی و حسن تفتیان، دوومیدانی‌کاران المپیکی ایران، در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کردند که در پاسخ به نامه IOC ، با به تعویق افتادن یک‌ساله المپیک موافقت کرده‌اند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی