امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳

کرونا جان فرمانده انتظامی اسفراین را گرفت

خرداد: فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین، که به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر بستری بود، سه‌شنبه، پنجم فروردین جان باخت.

کرونا جان فرمانده انتظامی اسفراین را گرفت

به گزارش خرداد ،سرهنگ جاوید مهری، از چند روز پیش به دلیل مشکلات حاد تنفسی در بیمارستان اسفراین بستری شده بود که سرانجام امروز و پس از جدالی چند روزه با این ویروس منحوس، عصر سه شنبه در این بیمارستان تسلیم بیماری شد.

وی از سال ۹۴، فرماندهی انتظامی شهرستان اسفرابن را بر عهده داشت.

استاندار خراسان شمالی و فرماندار اسفراین، امروز با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت این فرمانده خدوم نیروی انتظامی را به خانواده وی، سبزپوشان نیروی انتظامی و مردم اسفراین تسلیت گفتند.

بر اساس آخرین آمار دانشکده علوم پزشکی اسفراین با مثبت شدن آزمایش ۷ نفر دیگر از بیماران در روز سه شنبه،  شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان اسفراین به ۴۴ نفر رسید که تاکنون ۱۰ نفر نیز در این شهرستان جان باخته اند و از این تعداد ابتلای ۳ تن به کووید ۱۹ قطعی شده و ۷ بیمار نیز مشکوک بوده اند.

هم اینک ۱۰ بیمار در بخش کرونای بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین بستری اند که ۲ بیمار کرونا مثبت و ۸ بیمار نیز مشکوک به این بیماری هستند و ۱۹ بیمار نیز با تلاش تیم های درمانی شهرستان بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد و هم اکنون پس از مرکز استان، در رتبه دوم تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان شمالی قرار دارد.
برچسب ها: اسفراین ، کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی