امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
تعداد نظرات: ۵ نظر

واکنش دفتر تبریزیان به صدور حکم جلب طلبه فعال طب اسلامی

خرداد: دفتر تبریزیان روحانی مدعی طب اسلامی با صدور بیانیه‌ای نسبت به حکم جلب مرتضی کهنسال، از مدعیان این نوع فعالیت که بتازگی حضور وی نزد بیماران مبتلا به کرونا و خوراندن ماده ای نامشخص به آنان، جنجال بسیار آفرید، واکنش نشان داد.

به گزارش خرداد ،در این بیانیه که در کانال‌های خبری منتشر شده، آمده است: "متاسفانه با خبر شدیم که یکی از بیمارانی که این فعال طب اسلامی ملاقات کرده و کمی گلاب محمدی جهت کاهش استرس و اضطراب ناشی از ترس ایجاد شده توسط پزشکان از ویروس کرونا به او دادند، فوت نمودند". 
در این بیانیه ادعا شده است که "کهنسال هیچ دخالت درمانی برای این افراد انجام نداده و هیچ داروی خاصی برای بیماران تجویز نکرده‌اند، صرفا جهت کاهش اضطراب و استرس بیماران به آن‌ها مقداری گلاب جهت بوییدن دادند که در تحقیقات متعدد موثر در کاهش استرس و اضطراب است".
پیش تر برخی کاربران فضای مجازی گزارش کرده بودند که در روز اول فروردین فرد معممی بدون کسب مجوز و رعایت نکات ایمنی وارد بیمارستان شهید بهشتی انزلی شده و با ادعای درمان از طریق طب اسلامی از بیماران خواسته بود که ماسکشان را کنار بزنند و محلولی را به‌صورت بیماران می‌زد و از این اقدام خود فیلم تهیه کرده و در فضای مجازی منتشر کرد.
وی در فیلم منتشر شده توسط خودش در شبکه‌های اجتماعی، با انگشت غیربهداشتی خود در ظرفی می‌زند که به گفته این کاربران، شاید با همین انگشت به صدها نفر دیگر هم زده است سپس همین انگشت را دور لب و بینی بیمار بی‌دفاع کشیده همین انگشت پر از عفونت را مجددا به اطراف دهان و بینی بیمار دیگری می‌کشید و پزشکان را ناتوان از درمان عنوان کرده و به سخره گرفته بود.
سازمان نظام پزشکی کشور نیز در پی این موضوع به حضور مدعیان طب اسلامی بر بالین بیماران مبتلا به کرونا اعتراض کرد و آن را مصداق بارز تشویش اذهان عمومی دانست  و خواستار برخورد مقام‌های قضایی با این مساله شد.
محسن شریفی جوانی که مورد عیادت این مدعی طبابت اسلامی قرار گرفته بود، صبح روز گذشته در بیمارستان انزلی درگذشت.
رسانه ها از صدور حکم جلب کهنسال از سوی مقام قضایی استان گیلان خبر داده اند اما هنوز گزارشی از بازداشت احتمالی وی یا دیگر اقدامات مشابه قضایی علیه این فرد منتشر نشده است.
برچسب ها: تبریزیان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
0
1
گلاب یا حتی یک داروی کاملا موثر اگر در شرایط غیر بهداشتی به بیمار داده شود آن عوامل دیگر غیر بهداشتی باعث مرگ او می شوند
در اینجا هم عوامل غیر بهداشتی خود این فرد و دست های الوده لباس او که با ان در بخش کرونا تردد کرده بوده است و گلاب هم که البته وقتی ابتدا تهیه می شود کاملا استریل است در اثر تماس دست این فرد که قبلا صورت بیماران دیگر را لمس کرده آلوده بوده است
بیآبی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
0
1
مگه نمیگن ملاقات بیماران کرونایی ممنوع است این آقا با چه مجوزی وبا اجازه چه کسی وارد بخش بیماران شده است آیا بیمارستان مسئول بخش ندارد آیا حراست دم در ندارد رییس بیمارستان چکاره بوده باید در یه همچه مملکتی وگل گرفت وبه حال خودمان بگرییم با این مدیریت بی در و پیکر
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
0
1
همان انگشت آلوده رادهان خودش می کردند .
مهدی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
0
0
پنبه روغن بنفشه.......خخخخخخ


خدا لعنت کنه این آخوند دوهزاری

البته اینان دست پرورده خودمانند دیگه
dayani
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
0
1
جالب است ایشان که کتاب هاریسون را میسوزاند، حالا مدعی تحقیقات متعدد درباره تاثیر گلاب بر کاهش استرس است.!
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی