امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۴۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

نگاه نیروی زمینی ارتش به کرونا از ابتدا تهاجمی بوده است

خرداد: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نگاه نزاجا به ویروس کرونا از ابتدا تهاجمی بوده و تا ریشه‌کن کردن ویروس منحوس رزمایش این نیرو ادامه خواهد یافت.

نگاه نیروی زمینی ارتش به کرونا از ابتدا تهاجمی بوده است

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،سرتیپ کیومرث حیدری صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی شهید هجرتی نزاجا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، اظهار کرد: رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش با عنوان «لبیک یا امام خامنه‌ای» بنا به اوامر فرماندهی کل ارتش در گستره ۲۴ استان در حال برگزاری است و در این رزمایش ۱۹ قرارگاه منطقه‌ای در حال هدایت ۶۳ یگان فعال هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: علاوه‌ بر مجتمع بیمارستان ۲ هزار تخت خوابی که در تهران افتتاح شد، تاکنون ۴ هزار و ۷۵۰ تخت بیمارستانی دیگر در استان‌های مختلف توسط کارکنان ارتش برپا شده‌است. همچنین اعلام می‌کنیم که نزاجا آمادگی ایجاد هشت هزار تخت بیمارستانی دیگر در سطح کشور را دارد.

سرتیپ حیدری با بیان اینکه نگاه نزاجا به ویروس کرونا از ابتدا تهاجمی بوده و تا ریشه‌کن کردن ویروس منحوس رزمایش این نیرو ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: از تعداد ۵۶ بیمارستانی که توسط نیروهای مسلح برای مقابله و درمان کرونا در کشور برپا شده، ۲۷ بیمارستان را نزاجا برپا کرده است.

مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی شهید هجرتی نیروی زمینی ارتش صبح امروز توسط سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.  

سرهنگ شهروز ناصری سخنگوی ارتش روز گذشته از پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی روند برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی ارتش تنها در ۲۴ ساعت خبر دارد و گفت: تمامی یگان‌های مرتبط، تا این لحظه بدون توقف مراحل مختلف آماده‌سازی را انجام داده‌اند و در قالب یک اقدام انقلابی و کار جهادی، ‌از لحظه صدور دستور فرمان توسط فرمانده ارتش، یک شبانه‌روز کامل در تلاش بوده‌اند تا ان شاءالله برابر وعده داده شده تا فردا مردم شریفمان شاهد افتتاح این مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تختخوابی ارتش باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی