امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

بوریس جانسون به کرونا مبتلا شد

خرداد: دفتر نخست وزیری انگلیس لحظاتی پیش خبر از مثبت بودن آزمایش کرونای بوریس جانسون داد.

بوریس جانسون به کرونا مبتلا شد

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،پایگاه اینترنتی بی سی سی انگلیسی دقایقی پیش در خبری فوری، نوشت نتیجه آزمایش کرونا بوریس جانسون مثبت بوده و وی علائم خفیفی از بیماری کووید-19 را دارد.

جانسون در فیلمی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، اعلام کرد: خود را در خانه قرنطینه کرده ام و از خانه کار می کنم. درست ترین کار همین است.

 و از طریق ویدئو کنفرانس رهبری دولت در مبارزه با ویروس کرونا را ادامه خواهد داد.

نخست وزیر انگلیس گفت: علائم خفیفی از کرونا دارم. تب دارم و مدام سرفه می کنم. بنا به توصیه کارشناس پزشکی، آزمایش کرونا دادم و نتیجه اش مثبت شد.

جانسون همچنین در صفحه توئیترش نوشت: الان خودم را قرنطیه کرده ام اما از طریق ویوئو کنفرانس کار هدایت دولت را ادامه می دهم.

روز چهارشنبه گذشته هم  اعلام شد که شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیس و پسر ملکه الیزابت به ویروس کرونا مبتلا شده است.

حدود سه هفته پیش بوریس جانسون در یکی از بیمارستان هایی که تعداد از بیماران کرونایی در آن بستری بودند حضور یافته بود و طبق اذعان خودش، با تمام افراد در آنجا دست داده بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی