امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸

بیماری کرونا در استان مازندران کاهشی شده است

خرداد: رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با درخواست از مردم برای ادامه خودقرنطینگی گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به طور کلی خوب است.

به گزارش خرداد ،علی محمد شاعری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت شیوع کروناویروس در استان مازندران گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به طور کلی خوب است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کنند

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس افزود: مردم باید مثل قبل همکاری را بیشتری کنند و اعمال خودقرنطینگی را ادامه دهند. اگر این اعمال مثل قبل به جا آورده شود، در روزهای آینده شاهد کنترل بیشتر این بیماری خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در پایان در مورد امکانات استان در مواجهه با ویروس کرونا گفت: نماینده‌ ویژه‌ای از سوی وزیر در استان مازندران مستقر شده است. ایشان کمبودها را پیگیری می‌کنند. با این وجود، هنوز در بعضی بیمارستان‌ها کمبودهای مثل ماسک، دستکش، دارو، مواد ضدعفونی و کادر درمانی وجود دارد. بیمارستان صحرایی نیز هنوز تأسیس نشده است. امیدوارم با توجه ویژه وزارت بهداشت این موارد مرتفع شود.
برچسب ها: کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی