امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

سوخت‌رسانی متوقف نمی‌شود؛ جایگاه‌ها ۲۴ ساعته فعالند

خرداد: جایگاه‌های عرضه سوخت از جمله مراکز خدماتی مهم و حساس کشورند که طبق دستورالعمل‌های ابلاغی باید عملیات توزیع سوخت را به صورت ایمن ، پایدار و شبانه روزی (۲۴ ساعته) و بدون وقفه به انجام برسانند.

به گزارش خرداد ،شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران امروز (یکشنبه) در پاسخ به اظهارات برخی افراد مبنی بر احتمال تعطیلی ۷۰ درصد جایگاه‌های عرضه سوخت تا نیمه اردیبهشت ماه ضمن رد هرگونه ادعا، شایعه و اخبار کذب در خصوص تعطیلی این بخش از مراکز خدماتی وابسته به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی که سبب تشویش اذهان عمومی در شرایط خاص فعلی شد، اعلام می‌دارد که عملیات سوخت‌رسانی در جایگاه‌های عرضه سراسر کشور بدون محدودیت و یا توقف، به صورت مستمر و ۲۴ ساعته ادامه دارد.

شرکت پخش فرآورده های نفتی از هموطنان خواسته است، با رعایت الزامات بهداشت فردی و محیطی در کمال آرامش در طول شبانه روز سوخت مورد نیاز خود را از جایگاه‌های عرضه سوخت دریافت کنند.

این شرکت با قدردانی از تلاش‌ شبانه روزی مالکان جایگاه‌های عرضه سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده CNG و پرسنل زحمتکش این بخش، تشکل‌ها و انجمن‌های معتبر و صاحب صلاحیت، شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت صاحب نشان که خدمات خود را در خط مقدم سوخت‌رسانی به هموطنان ارایه می‌کنند، یادآور شده است: از ابتدای طرح ملی مبارزه با کرونا؛ با رعایت الزامات بهداشتی، عرضه سوخت را در شرایط ایمن و آرام به انجام رسانده‌اند و بدیهی است تلاش‌ شبانه روزی این عزیزان موجب امنیت تامین سوخت هموطنان در فضای آرام فراهم خواهد کرد.
برچسب ها: سوخت‌رسانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی