امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

تمجید روزنامه قطری از روند بهبودی بیماران کرونا در ایران: سالمندانی بالاتر از ۱۰۰سال در ایران کرونا را شکست می دهند

خرداد: یک روزنامه قطری با اشاره به روند بهبودی بیماران مبتلا در ایران نوشت: افراد سالمندی که بالاتر از صد سال سن دارند، در ایران توانستند بیماری کرونا را شکست دهند.

به گزارش خرداد به نقل از شفقنا، روزنامه «العربی الجدید» با اشاره به این مطلب نوشت: شمار  ایرانی هایی که از ویروس کرونا در ایران بهبود یافته اند، از ۱۱ هزار نفر فراتر رفته است و جالب اینجاست که بین این افراد، سالمندانی نیز دیده می شود که بالاتر از ۱۰۰ سال سن دارند.

العربی الجدید افزود: روز گذشته سومین سالمند بالاتر از صد سال در ایران از بیماری کرونا در بیمارستان امام خمینی تهران بهبود یافت و با بدرقه پرستاران راهی خانه شد  در حالی که ۱۰۲سال سن دارد.

این روزنامه در پایان نوشت: تعداد کل مبتلایان ایران از ۳۵ هزار نفر فراتر رفته است که از این تعداد بیش از ۱۱ هزار نفر بهبود یافته اند. اما با این حال تعداد قربانیان هم از ۲۵۰۰ نفر بیشر شده است.
برچسب ها: کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی