امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶

پزشک همراه پوتین کرونا گرفت

خرداد: رئیس بیمارستان شماره ۴۰ مسکو که این روزها به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص یافته است در حالی به ویروس کرونا مبتلا شده است که چند روز پیش ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را در بازدید از بیمارستان همراهی می‌کرد.

پزشک همراه پوتین کرونا گرفت

به گزارش خرداد،«دنیس پروتسنکو» رئیس بیمارستان شماره ۴۰ در ناحیه کومونارکا در جنوب غرب مسکو روز سه شنبه در فیس بوک نوشت: دوستان عزیز از نگرانی شما بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم، بله؛ تست کرونای من مثبت است اما حالم بد نیست.

رئیس بیمارستان شماره ۴۰ نوشت: من در دفتر کار خود در بیمارستان خودانزوایی گزیده‌ام و در این مکان همه شرایط برای کار از راه دور و مدیریت و رایزنی‌های ویدئویی فراهم است.

پروتسنکو خاطرنشان کرد که فشار کار در یک ماه اخیر بر مصونیت بدن وی تاثیر منفی گذاشته است. 

رئیس جمهوری روسیه روز پنجم فروردین ماه با حضور در بیمارستانی در منطقه کامونارکا در جنوب غرب مسکو از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص بیماران مشکوک به داشتن ویروس کرونا قرار گرفت.

در گفت وگوهایی که بین پوتین و پروتسنکو رئیس بیمارستان در فیلم قابل شنیدن است، پوتین خطاب به وی می گوید که همه چیز به نظر خوب است و افرادی که در اینجا کار می‌کنند به مانند نیروهای ارتشی می‌دانند که در حال انجام چه کاری هستند و به عبارت دیگر مثل ساعت کار می‌کنند. 

براساس آخرین گزارش ستاد هشداردهی و مقابله با سرایت کرونا در روسیه که امروز منتشر شد، تا این لحظه دو هزار و ۳۳۷ تن در این کشور به کرونا مبتلا شده و ۱۲۱ نفر بهبود یافته اند.

تا امروز ۱۷  نفر در روسیه به دلیل ابتلا به کرونا جانباخته اند.
برچسب ها: پوتین ، کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی