امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۹۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

کشف بیش از 27 میلیون دستکش و ماسک در 24 ساعت اخیر

خرداد: رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف بیش از ۲۷ میلیون عدد دستکش و ماسک در ۲۴ ساعت اخیر خبر داد. وی همچنین گفت: 151 مرکز عرضه متخلف تجهیزات و لوازم بهداشتی نیز پلمب شده است.

به گزارش خرداد به مقل از تسنیم،سردار محمدرضا مقیمی در تشریح کشفیات پلیس امنیت اقتصادی و مقابله با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و پزشکی در 24 ساعته گذشته اظهار کرد: همچنان مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی در اولویت نخست مأموریتی پلیس امنیت اقتصادی قرار داشته و همکاری با سایر نهادها در توزیع سریع این اقلام با تمام توان در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه لوازم بهداشتی و انبارها در 24 ساعت گذشته، حدود 28 میلیون عدد انواع لوازم بهداشتی شامل 27 میلیون و 627 هزار و 777 عدد انواع دستکش و ماسک، 35 هزار و 766 لیتر مواد ضدعفونی‌کننده کشف کرده‌اند و همچنین 151 مرکز عرضه متخلف تجهیزات و لوازم بهداشتی نیز پلمب شده است.

وی با بیان اینکه لوازم بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تحویل می‌شود، گفت: در این رابطه 50 محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

مقیمی افزود: پلیس امنیت اقتصادی به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارشات مردمی درباره احتکار در سراسر کشور است و با مد نظر قرار دادن شعار سال به نام "جهش تولید" به صورت مستمر و جدی در حمایت از تولید داخلی با تمام ابعاد قاچاق کالا و ارز و احتکار قاطعانه با مخلان نظام اقتصادی کشور مبارزه می‌کند.

این مقام انتظامی از هموطنان خواست به محض اطلاع از هرگونه احتکار و قاچاق کالای بهداشتی، موضوع را سریعاً به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.
برچسب ها: دستکش ، ماسک
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی