امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

موج واکنش‌ها به دستور رئیس صدا و سیما برای بررسی حواشی قسمت آخر پایتخت6

خرداد: دستور ویژه رئیس صدا و سیما به معاونت صدا و سیما برای بررسی حواشی قسمت پایانی سریال پایتخت6 واکنش های مختلفی را در پی داشته است.

به گزارش خرداد به نقل از برترین ها، رییس سازمان صدا و سیما بالاخره به انتقادات اصولگرایان بابت اپیزود آخر سریال پایتخت واکنش نشان داد. او از میرباقری قائم‌مقام خود خواسته بررسی کند که بخش‌های حاشیه‌ساز این سریال به دلیل نفوذ و ستون پنجم فرهنگی دشمن بوده یا دلایل دیگری در کار است. اما همین دستور رییس خود واکنش‌های زیادی از سوی تفکرات مختلف در فضای مجازی داشته. بخشی از آنها را مرور می‌کنیم.

موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!موج واکنش‌ها به علی‌عسگری و توطئه ستون پنجم!
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی