امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹

انتقام وحشتناک این مرد از یک مار خطرناک+ عکس

خرداد: مرد آمریکایی، با دیدن پرهای باقیمانده پرندگان زینتی مورد علاقه اش ،ماری را که در قفس بود را به خاطر انتقام گیری و مجازات کباب کرد.

به گزارش خرداد به نقل از برنا؛ مرد آمریکایی به خاطر خورده شدن پرندگان زینتی مورد علاقه اش انتقام سختی از مقصر این ماجرا گرفت.

تراور بوند که به تازگی صاحب شش عدد پرنده با نژاد ویژه از نوع مرغ های شاخدار شده بود هنگام بازدید از پرندگان مورد علاقه اش با قفسی پر از پر مواجه شد که مار ی بر روی آن خوابیده بود.

وی این شش عدد مرغ شاخدار را در سفر خود به جمهوری چک که صاحب و دارنده اصل این نژاد در دنیا هستند را خرید و به مزرعه خود در اوکلاهما منتقل کرده بود.

وی با دیدن قفس پر از پر پرندگان مورد علاقه اش به قدری نسبت به مار حس تنفر پیدا کرده بود که مار 2 متری را پس از شکار، کباب کرد و به عنوان یک وعده غذایی خورد.

تراور بوند با رسانه ای کردن مرگ پرندگان خود گفت: باید چشم برابر چشم باشد و عاقبت هر موجود مهاجم دیگر نیز همین خواهد بود.

انتقام وحشتناک این مرد از یک مار خطرناک+ عکس
برچسب ها: مار
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی