امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹

آخرین آمار کرونا در کشور/ مبتلایان از مرز 60 هزار نفر گذشت/136 جانباخته طی 24 ساعت گذشته/آمار مبتلایان امروز کاهشی بود

خرداد: به رسم یکماه و نیم گذشته، سخنگوی وزارت بهداشت در کنفرانس خبری خود که از صدا و سیما نیز پخش می شود، آخرین آمار مبتلایان به کرونا را اعلام کرد.

به گزارش خرداد، دکتر کیانوش جهانپور در آمار ارائه شده، گفت: مجموع مبتلایان کووید ۱۹ در کشور به ۶۰۵۰۰ نفر رسید.

وی آمار 24 ساعت گذشته را نیز اینگونه اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۲۲۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

وی افزود:  متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب تا کنون از وجود ۳۷۳۹ نفر در کشور به دلیل ابتلا به این بیماری، محروم شده ایم و دیگر در بین ما نیستند.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۲۴۲۳۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

وی در پایان نیز تاکید کرد: متاسفانه ۴۰۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری بوده و تحت مراقبت قرار دارند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی