امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶

استفاده آمریکا از اهرم‌های فشار بر فراکسیون‌های سیاسی عراق

خرداد: یکی از نمایندگان پارلمانی فراکسیون الصادقون نسبت به استفاده آمریکا از اهرم‌های فشار جدید بر برخی فراکسیون‌های سیاسی عراق هشدار داد.

به گزارش خرداد، ایسنا به نقل از پایگاه خبری المعلومه، سعد شاکر، یکی از نمایندگان پارلمانی فراکسیون الصادقون امروز (دوشنبه) نسبت به استفاده واشنگتن از اهرام‌های فشار جدید به برخی از فراکسیون‌های سیاسی به‌دلیل این‌که گروه‌های مقاومت از سیاست‌های پلید و خبیثانه آمریکا در عراق پیروی نمی‌کنند و زیر بار این سیاست‌ها نمی‌روند، هشدار داد.

شاکر خاطرنشان کرد: گروه‌های مقاومت اطلاعات دقیقی از همدستی برخی شخصیت‌های عراقی با واشنگتن در اختیار دارند و این امر، چیزی است که گروه‌های مقاومت دو روز پیش در بیانیه خود آن را اعلام کردند.

این عضو فراکسیون الصادقون همچنین تصریح کرد، آمریکا شروع به استفاده از اهرم‌های فشار جدید کرده است که یا مقرهای حشد شعبی هدف قرار می‌گیرد و یا باید نخست‌وزیری عدنان الزرفی پذیرفته شود.

محمد کریم، نماینده ائتلاف الفتح عراق پیشتر اعلام کرد، این ائتلاف با نخست‌وزیری عدنان الزرفی مخالفت دارد و نمایندگان ائتلاف الفتح به وی در پارلمان رای نمی‌دهند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی