امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
تعداد نظرات: ۲ نظر

مجوز ترخیص کامیون اهدایی تشکل رانندگان لهستانی صادر شد

خرداد: معاون اول رییس جمهوری، تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص مجوز ترخیص کامیون اهدایی تشکل رانندگان لهستانی به راننده ایرانی را ابلاغ کرد.

به گزارش خرداد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، «اسحاق جهانگیری» روز سه‌شنبه تصویب‌نامه هیات وزیران درخصوص مجوز ترخیص کامیون اهدایی تشکل رانندگان لهستانی به راننده ایرانی را ابلاغ کرد.

بر همین اساس، هیات وزیران در جلسه چهاردهم اسفند ۱۳۹۸ با صدور مجوز ترخیص کامیون اهدایی تشکل رانندگان لهستانی به یک راننده ترانزیت ایرانی با رعایت قانون مقررات صادرات و واردات و با معافیت از سود بازرگانی موافقت کرد.

راننده تزانزیت ایرانی که در سفر به لهستان، کامیون تریلر وی با نقص غیرقابل رفع مواجه شده بود، با حمایت سندیکای رانندگان این کشور و با ایجاد پویش مردمی و پوشش گسترده رسانه‌ای در آن کشور، کامیون دیگری را به عنوان هدیه و نماد قدرشناسی مردم لهستان از محبت‌های مردم ایران به آوارگان لهستانی طی جنگ جهانی دوم دریافت کرد.

تحریم مانع تحویل کامیون اهدایی لهستانی ها به راننده ایرانی شد !

عدم تحویل کامیون اهدایی لهستانی ها به یک راننده ایرانی به دلیل ...
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
محممد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
0
1
ملت ها با برادرند اگر حکومتها اجازه بدهند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
0
0
به به چه همدردی زیبایی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی