امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳

فیفا تکلیف قرارداد بازیکنان را در بحران کرونا روشن کرد

بدنبال شیوع ویروس کرونا و تاثیرات آن بر قراردادهای جاری بازیکنان فوتبال، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) دستورالعمل‌های خود را در خصوص این موضوع منتشر کرد.
خرداد: بدنبال شیوع ویروس کرونا و تاثیرات آن بر قراردادهای جاری بازیکنان فوتبال، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) دستورالعمل‌های خود را در خصوص این موضوع منتشر کرد.

به گزارش خرداد ،تارنمای فدراسیون بین المللی فوتبال در تارنمای رسمی این نهاد نوشت: کووید-۱۹ به طور مشخص شرایط پیرامون ورزش فوتبال را تحت الشعاع قرار داده است.

براساس اظهارات جیانی اینفانتینو "سلامت" در اولویت فوتبال قرار دارد.

بر این اساس، در خصوص انقضای قرارداد بازیکنان موارد ذیل به توافق رسید:

قرارداد بازیکنان به طور معمول در پایان هر فصل منقضی می‌شود. با توجه به تعلیق فعلی فصول فوتبالی، این قراردادها تا زمانی که فصل به طور عملی به پایان برسد، تمدید خواهند شد.

این قانون در خصوص قراردادهایی که در شرایط عادی فصل بعد فعال می‌شوند نیز اعمال خواهد شد و این بدان معنا است که این قراردادها تا زمان شروع عملی فصل آینده به تعویق خواهد افتاد.

براساس اعلام فیفا، زمان‌بندی در خصوص پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
برچسب ها: فیفا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی