امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

آمریکا با اعطای وام صندوق بین المللی پول به ایران مخالفت کرد

خرداد: یکی از مقام‌های وزارت خارجه اعلام کرد که آمریکا با اعطای پول به ایران مخالفت کرده است.

به گزارش خرداد از  ایلنا به نقل از المانیتور، یکی از سخنگویان وزارت خارجه آمریکا با اعلام اینکه آمریکا مخالف اعطای وام به ایران است، مدعی شد: ایران به عنوان پرچم‌دار تروریسم دولتی می‌خواهد برای ماجراجویی‌های خود در خارج از کشور پول و منابع مالی پیدا کند نه اینکه برای ایرانی‌ها خواهان پول باشد.

این در حالی است که دولت آمریکا در دی ماه با ترور سردار سلیمانی به جهان ثابت کرد که این کشور در تروریسم دولتی سردمدار است و نمی‌تواند با این برچسب کارشکنی‌های خود را در قبال کشورهایی که با آن مقابله می‌کنند، توجیه کند.

پیشتر هم مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا چنین ادعایی را در مورد لغو اعطای وام به ایران تایید و مدعی شده بود آمریکا موضع خود در قبال ایران را برای صندوق بین‌المللی پول و جهان روشن کرده و مخالف تخصیص هرگونه وامی به این کشور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی