امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹

طرح اوپک پلاس برای کاهش تولید نفت

خرداد: اوپک پلاس طرحی در خصوص میزان کاهش تولید نفت آماده کرده است.

به گزارش خرداد به نقل از اسپوتنیک، کمیته نظارت اوپک پلاس طرحی در مورد میزان کاهش تولید نفت تهیه کرده است؛ محمد بارکیندو، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت، پیش از نشست پنجشنبه، با کشورهای توافق نامه وین در خصوص آمادگی آنها برای کاهش تولید صحبت نموده و به پیشنهادات آنها گوش فرا خواهد داد.

یک منبع آشنا با شرایط آماده سازی این نشست توسط دبیرکل اوپک، گفت: پیش نویس کمیته نظارت در خصوص سهمیه آماده است؛ جزئیات فردا مورد بحث قرار می گیرند. امشب انتظار می‌رود که محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک با برخی کشورها تماس‌های تلفنی برقرار نموده و آمادگی آنها برای کاهش و پیشنهاداتشان مورد بحث قرار گیرد. اما بالاخره همه چیز فردا مشخص خواهد شد.

اوپک پلاس روز پنجشنبه در مورد کاهش تولید نفت برای تثبیت بازار، یک کنفرانس ویدئویی برگزار خواهد کرد و پس از آن جلسه سران G20 روز جمعه برای پایداری بازار انرژی برگزار می‌شود.
برچسب ها: اوپک پلاس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی