امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷

شمار نظامیان آمریکایی مبتلا به ویروس کرونا در یک هفته دو برابر شد

خرداد: بنا به اعلام وزارت دفاع آمریکا، تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در بین نیروهای نظامی این کشور به ۱۹۷۵ نفر رسیده است.

به گزارش خرداد، اسپوتنیک به نقل از فاکس‌نیوز، بنا به اعلام وزارت دفاع ایالات متحده، شمار نظامیان آمریکایی مبتلا به ویروس کرونا به ۱۹۷۵ نفر رسیده است.  به این ترتیب شمار نظامیان آمریکایی مبتلا به ویروس کرونا طی یک هفته اخیر بیش از ۲ برابر شده است.

وزارت دفاع ایالات متحده اعلام کرده است که در حال حاضر ۶۱ نفر از نظامیان آمریکایی مبتلا به کرونا بستری هستند و ۱۴۴ نفر از مبتلایان نیز درمان شده و به یگان خدمتی خود بازگشته‌اند.

وزارت دفاع آمریکا همچنین شمار مبتلایان به ویروس کرونا در  بین نیروهای زیرمجموعه این وزارتخانه (اعم از نیروهای نظامی، کارمند، پیمانکار و یا خانواده کارکنان) را ۳۱۶۰ نفر اعلام کرده است.

گفتنی است که تا به امروز بیش از ۴۰۰ هزار نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و بیش از ۱۲ هزار نفر نیز بر اثر این ویروس در ایالات متحده جان باخته‌اند. تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از یک میلیون  ۴۰۰ هزار نفر فراتر رفته و تعداد جان باختگان به بیش از ۸۳ هزار نفر رسیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی