امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰

خوشحالی ترامپ از کناره گیری برنی سندرز

خرداد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حساب کاربری توئیتر خود به کناره گیری برنی سندرز نامزد حزب دموکرات از انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

به گزارش خرداد به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از کناره گیری برنی سندرز نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا واکنش نشان داد.

 رئیس جمهور آمریکا بلافاصله در توئیتر خود نوشت:« برنی سندرز هم رفت. از "الیزابت وارن" تشکر می کنم. اگر او نبود، برنی تقریباً در سه‌شنبه بزرگ نتیجه تمام ایالت‌ها را از آن خودش می‌کرد. دقیقا همانطور شد که دموکراتها و کمیته ملی دموکراتها می‌خواستند، عین افتضاح هیلاری حقه‌باز. بهتر است طرفداری برنی به حزب جمهوریخواه بپیوندند.»

Bernie Sanders is OUT! Thank you to Elizabeth Warren. If not for her, Bernie would have won almost every state on Super Tuesday! This ended just like the Democrats & the DNC wanted, same as the Crooked Hillary fiasco. The Bernie people should come to the Republican Party, TRADE!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) April 8, 2020

برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات روز چهارشنبه اطلاع داد که از ادامه رقابت برای معرفی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا انصراف می دهد.

پیش از این گزارش شده بود برخی از معانان و طرفداران «برنی سندرز» از وی خواسته‌اند تا از ادامه رقابت درون حزبی کناره‌گیری کند تا مسیر برای معرفی شدن «جو بایدن» به عنوان نامزد نهایی دموکرات‌ها برای رقابت با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا هموار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی