امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳

واعظی: آماده کمک و انتقال تجارب در مقابله با کرونا به ترکیه هستیم

خرداد: رییس دفتر رییس جمهوری و وزیر امور مالی و خزانه داری ترکیه در یک تماس تلفنی درباره روند مقابله با بیماری کرونا در دو کشور گفت وگو و بر همکاری متقابل در این عرصه تاکید کردند.

به گزارش خرداد ، «محمود واعظی» و «برات آلبایراک» در این گفت و گو، رایزنی نزدیک میان وزیران بهداشت دو کشور و انتقال تجربیات در عرصه مبارزه با بیماری کرونا را ضروری خواندند.

رییس دفتر رییس جمهوری در این گفت وگو با قدردانی از ارسال کمکهای انساندوستانه ترکیه، گفت که ایران آماده ارائه هر نوع کمک و انتقال تجارب خود در مقابله با کرونا به دولت ترکیه است.

دو طرف در این گفت وگوی تلفنی با ابراز خرسندی از گام های موثری که در روند توسعه و تسهیل همکاری های اقتصادی دو کشور برداشته شده، اعلام آمادگی کردند که با رعایت تمام شرایط و رعایت پروتکل های بهداشتی ، گمرکات دو کشور می توانند ۲۴ ساعته در خصوص نقل و انتقال کالاها همکاری کنند.

واعظی و آلبایراک در عین حال برضرورت تسهیل تبادلات تجار و بازرگانان دو کشور در شرایط کنونی و رسیدن به یک پروتکل دقیق بهداشتی تاکید کردند.
برچسب ها: محمود واعظی ، ترکیه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی