امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱

شمار قربانیان کرونا در ایتالیا از ۱۸ هزار نفر گذشت

خرداد: دولت ایتالیا از افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در این کشور به بیش از ۱۸ هزار نفر خبر داد. بنابر اعلام آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا، طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱۰ نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند و بیش از ۱۴۳ هزار نفر به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش خرداد، تسنیم به نقل از اسکای‌نیوز، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 18279 نفر رسیده است.

بنابر اعلام آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا، طی 24 ساعت گذشته 610 نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا همچنین شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را بیش از 143 هزار نفر اعلام کرده است.

ایتالیا از لحاظ شمار قربانیان ویروس کرونا همچنان در رتبه اول جهان قرار دارد، اما از لحاظ تعداد مبتلایان به این ویروس همه‌گیر پس از آمریکا و اسپانیا در رتبه سوم جهان جای گرفته است.
برچسب ها: کرونا ، ایتالیا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی