امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

دفاع کیهان از اظهارات سفیر چین و انتقاد از سخنگوی وزارت بهداشت!

خرداد: روزنامه کیهان در شماره امروز خود به انتقاد از اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه پرداخته و همزمان به دفاع از رویکرد سفیر چین پرداخت.

به گزارش خرداد، کیهان نوشت: اظهارات نسنجیده سخنگوی وزارت بهداشت درباره نحوه برخورد و اطلاع‌رسانی چین درباره شیوع کرونا بهانه‌ای شده تا عده‌ای خاص که مواضع آن‌ها در ابراز نوکری و سوابقشان در چاکرمنشی نسبت به غرب روشن است، برای استقلال کشور اشک تمساح بریزند.

این مدعیان همان‌هایی هستند که به آمریکا نامه نوشتند و از ترامپ درخواست تحریم بیشتر ایران برای تسلیم شدن و زانو زدن در برابر آمریکا را کردند، جریانی که همنوا و هم صدا با شبکه عنکبوتی رسانه‌های معاند و ضدانقلاب از هیچ تلاشی برای تزریق یاس و ناامیدی در جامعه با هدف شکستن مقاومت مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا و در نهایت تن دادن به مذاکره ذلت بار با جنایتکارترین دولت جهان فروگذار نکردند.

مدعیانی که در مقابل بدترین توهین‌ها، تهمت‌ها و تحقیر‌های مقامات آمریکائی و اروپایی از جمله تروریست خواندن ملت ایران از سوی ترامپ دم برنیاوردند، جریان بدنامی‌که پس از هر خباثت و فریبکاری و دغلکاری غربی‌ها در برجام و پسا برجام به جای اعتراض، به توجیه و سرپوش گذاشتن بر آن برآمدند و ده‌ها و صد‌ها نمونه دیگر... امروز با وقاحت هرچه تمام‌تر واکنش محترمانه ولو با لحن اعتراضی سفیر چین خطاب به جهانپور را به مستعمره شدن ایران تعبیر می‌کنند.


غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
الماسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
0
0
میگویند چین تریاک خوب وبا کیفیتی تولید میکند ،،
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
0
0
انتظاری جز آین از حسین بازجو عجیب است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی