امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹

حشد شعبی: حملات کرکوک با چراغ سبز آمریکا انجام شد

خرداد: یکی از فرماندهان حشد شعبی عراق امروز سه شنبه اعلام کرد حملات اخیر داعش به استان کرکوک با چراغ سبز آمریکا انجام شد.

به گزارش خرداد، ایسنا به نقل از المعلومه، علی الحسینی، از فرماندهان ارشد حشد شعبی این حملات را بدترین حملات طرف دو سال گذشته به نیروهای عراقی توصیف کرد.

وی به المعلومه گفت: حملات داعش در مناطق جنوب کرکوک در روزهای اخیر بالاترین و بدترین حملات طی دو سال بود و تنها چند روز بعد از خورج نیروهای آمریکایی از پایگاه "کی وان" انجام شد.
الحسینی خاطر نشان کرد: مشخص است که حملات داعش در مناطق مختلف کرکوکبا چراغ سبز آمریکا صورت گرفت و آمریکا تصمیم گیرنده در تحرکات داعش است و این دو(آمریکا و داعش) در ماهیت تفاوتی با یکدیگر ندارند.
این مسئول عراقی تصریح کرد آنچه رخ می‌دهد دستور کار آمریکا است که می‌کوشد با ایحاد ناامنی در عراق آن را اجرایی کند.

الحسینی اعلام کرد حشد شعبی به هرگونه تلاش داعش برای ضربه زدن به امنیت عراق پاسخ می‌دهد و شمار زیادی از رهبران داعش را در برخی مناطق دستگیر کرده که سال‌ها از سوی آمریکا حمایت می‌شدند.
برچسب ها: حشد شعبی ، کرکوک ، عراق
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی