امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۰۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

موسوی: اقدام آمریکا در مجازات سازمان بهداشت جهانی، جنایت علیه بشریت است

خرداد: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آمریکا در بدترین زمان ممکن و در میانه مبارزه علیه یک بلای جهانی ناگهان تنها هماهنگ کننده بهداشت جهانی را مجازات می کند که این اقدام عین بی مسئولیتی و جنایت علیه بشریت است

به گزارش خرداد، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ابراز نگرانی از تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا در تعلیق بودجه سازمان بهداشت جهانی و کمک مالی آن کشور به این سازمان بین‌المللی آن هم در شرایط بحرانی ناشی از ویروس کرونا، این تصمیم را گام دیگری در راستای تضعیف چند جانبه گرایی و نهادهای بین‌المللی از سوی دولت آمریکا دانست و آن را شدیدا محکوم کرد.

وی با اشاره این که سلامت، بهداشت و امنیت جانی مردم جهان مستقیما در اثر همه گیری کرونایی به خطر افتاده است، افزود: آمریکا در بدترین زمان ممکن و در میانه جنگ علیه یک بلای جهانی ناگهان تنها هماهنگ کننده بهداشت جهانی را مجازات می کند که این عین بی مسئولیتی و جنایت علیه بشریت است.

موسوی اضافه کرد: هدف اصلی ترامپ از تعلیق بودجه سازمان بهداشت جهانی، فرافکنی و سرپوش نهادن بر ناکارآمدی دولت آمریکا در مهار و کنترل ویروس کرونا در آن کشور است. وی از جامعه جهانی دعوت کرد که برای بی اثر کردن اقدامات یکجانبه آمریکا و حفظ جبهه واحد جهانی بکوشند و در کنار این سازمان جهانی بایستند.

وی گفت: سیاستمداران آمریکا باید متوجه شوند که این اقدام نقض تعهدات آنها به جامعه بین المللی است و نمی توان با قطع کمک و فشار یکجانبه،  تلاش بشردوستانه جهان را به اسارت گرفت و از اقدامات غیر قانونی و غیر اخلاقی منتفع شد.
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ایرانی
New Zealand
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
0
0
موسویان این حرف رو نه از سر اعتقاد بلکه برای خوشامد اربابش چین گفته، سازمان بهداشت جهانی کاملا تحت تسلط چینه هست و موسوی در واقع برای اربابش خوش رقصی کرده. چرا؟ چون ایران مدت هاست مستعمره چین شده به لطف سپاه قهرمان!!
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی