امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹

زندگی با کرونا را یاد بگیریم

خرداد: معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: با در نظر گرفتن اینکه زمان دقیقی برای از بین رفتن ویروس کرونا مشخص نشده و این موضوع در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، به نظر می‌رسد که باید زندگی با کرونا را یاد بگیریم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هزینه‌های کمتری را به خودمان، خانواده و جامعه تحمیل کنیم.  

به گزارش خرداد ،حسین آرگیو، دوشنبه در نشست با مدیران اجرایی شهرستان فسا افزود: کرونا بسیاری از معادلات اجتماعی را تحت تاثیر خود قرار داده اما نمی‌توان در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را به عنوان سال جهش تولید نامگذاری کرده‌اند، از رونق اقتصادی و معیشت مردم غافل بود.

وی بیان داشت: لازم است با رعایت همه جوانب بهداشتی، صنوف دارای مجوز به فعالیت بپردازند و از سوی دیگر نیز با اعمال بازرسی‌های دقیق، نحوه فعالیت صنوف مختلف در چنین شرایطی رصد و بررسی شود.

آرگیو ادامه داد: با توجه به اینکه رعایت نکردن مسایل بهداشتی و حفاظتی، سلامت مردم را به خطر می‌اندازد، با صنوفی که اینگونه مسایل را رعایت نکنند، برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

علاوه بر شیراز، در شهرستان‌های فسا، نی‌ریز، اقلید، خرم بید، استهبان، داراب، خفر، فراشبند، خرامه ، لامرد، ارسنجان، لارستان، کازرون، آباده، اوز، خنج، مرودشت، سپیدان، قیروکارزین، فیروزآباد، جهرم، گراش، بوانات، زرقان، بیضا و سرچهان بیماران مبتلای به کرونا شناسایی شده‌اند.

بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) و سه بیمارستان شهید چمران، شهید فقیهی و شهید بهشتی در شیراز به عنوان مراکز پشتیبان در کنار معرفی ۹ مرکز در شیراز و ۳۶ مرکز در دیگر شهرستان‌های استان فارس برای مراجعه افراد مشکوک به کرونا به این بیماران خدمات می‌دهند، همچنین نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا با ظرفیت ۲۰۰ تخت نیز در ورزشگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز تجهیز شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
برچسب ها: حسین آرگیو ، کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی