امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

خبری از کیم جون اون در رادیوی کره شمالی

خرداد: در بحبوحه گمانه زنی‌ها درباره مرگ رهبر کره شمالی، رادیو رسمی این کشور امروز در گزارشی از قدردانی کیم جونگ اون از کارگران شرکت کننده در ساخت شهر سامجیون خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، با این حال در این گزارش هیچ خبری از وضعیت سلامت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و یا فعالیتهای وی نبود.

خبرگزاری یونهاپ به نقل از رادیو دولتی کره شمالی اعلام کرد: فرمانده کیم جونگ اون مراتب قدردانی خود را از کارگرانی که صادقانه و با قدرت در ساخت سامجیون شرکت داشتند، اعلام کرده است. کارگرانی که با قدرت و از صمیم قلب در ساخت مرکز برق مشارکت داشتند و هرگز اعتماد به حزب و اعتماد خود را در هیچ لحظه‌ای از دست ندادند.

این خبر در حالی منتشر شده که گزارش‌هایی از جراحی قلب رهبر کره شمالی و وخامت حال وی در نتیجه این جراحی و حتی مرگ او در جهان منتشر شده است.

روز پنجشنبه خبرگزاری مرکزی پیونگ یانگ گزارش داده بود که کیم پیام تبریکی را از حزب کمونیست چین در سالگرد بازدید او از روسیه دریافت کرده است.

در ۲۲ آوریل نیز رسانه دولتی این کشور گفت که کیم برای بشار اسد، رهبر سوریه پاسخ تبریک تولدش را فرستاده است.

تاکنون هیچ جزییاتی از محل استقرار و شرایط جسمانی کیم جونگ اون منتشر نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی