امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹

یک عضو پارلمان روسیه: حال کیم خوب است

خرداد: عضو هیات دوستی پارلمانی روسیه با کره شمالی اعلام کرد: اطلاعاتی دارد که نشان می‌دهد حال کیم جونگ اون رهبر کره شمالی وخیم ‌نیست و زنده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا،«کازبک‌ تاییسایف» که نقش هماهنگ‌کننده روابط دوکشور در سطح پارلمانی را دارد امروز یکشنبه با بیان این مطلب به اینترفاکس افزود: روابط خوبی با سفیر کره شمالی دارم؛ او خبرهای رسانه‌های غربی درخصوص رهبر کره شمالی را تایید نکرده است.

تاییسایف که عضو حزب کمونیسم روسیه نیز است، ادامه داد: امروز دقیقا یک سال از دیدار رهبران روسیه و کره شمالی در روسیه می‌گذرد و به همین مناسبت ما نامه‌ تبریکی برای طرف مقابل ارسال کردیم.

به عقیده وی، همواره در رسانه‌های غربی اخباری علیه کره شمالی منتشر می‌شود که سرشار از اتهامات بی‌اساس است و در خصوص رهبر کره شمالی هم چنین اخباری پخش می‌شود و در این شرایط تنها یک پیام از سوی پیونگ یانگ می‌تواند پایان دهنده این حواشی باشد.

تاییسایف به اینترفاکس گفت: برغم گسترش کرونا، همچنان روسیه با نمایندگان کره شمالی همکاری می‌کنند و بتازگی این تماس‌ها شدت گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی