امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳

روزنامه کره جنوبی از آمادگی پیونگ یانگ برای آزمایش موشکی خبر داد

خرداد: درحالی که شایعات فراوانی پیرامون کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به دلیل غیبت دو هفته ای وی از انظار عمومی شکل گرفته است ، یک رسانه کره جنوبی از آمادگی این کشور برای آزمایش موشکی خبر داد.

روزنامه کره جنوبی از آمادگی پیونگ یانگ برای آزمایش موشکی خبر داد

به گزارش خرداد ،روزنامه دونگبا ایلبو کره جنوبی روز سه شنبه نوشت: آمریکا علایمی را ردیابی کرده است که ثابت می کند کره شمالی خود را برای آزمایش موشکی آماده می کند.

این نشریه خاطر نشان کرده است که دستیابی به این اطلاعات از سوی واشنگتن در شرایطی است که شایعات و اخبار زیادی از بیماری رهبر کره شمالی منتشر شده است.

روزنامه ادامه می دهد که علایم ردیابی شده مربوط به یک سکو و یا وسیله متحرک است که روز جمعه گذشته شناسایی شده است.

این وسیله سیار در منطقه ای به نام سوندوک در استان هامگیونگ در جنوب کره شمالی رهگیری شده است. 

هنوز مشخص نیست که آمریکا چه اطلاعات دیگری بدست آورده است اما گزارش های پیرامونی حاکی است که این آزمایش ممکن است قریب الوقوع باشد.

کره شمالی روز ۱۴ آوریل چند فروند موشک کروز کوتاه برد به سمت دریای ژاپن پرتاب کرد پس از این تاریخ رهبر کره شمالی در ملاء عام دیده نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی