امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳

ژاله صامتی: حاشیه‌ها «زیرخاکی» را زمین نزد

خرداد: صامتی درباره حواشی اخیری که برای سریال «زیر خاکی» به واسطه یکی از بازیگران پیش آمد، گفت: «خدا را شکر سریال پخش شد. ما همه نگران بودیم. افراد از من جویا بودند که سریال چه سرنوشتی خواهد داشت و من جوابی نداشتم. این که به خاطر خطا، صحبت و یا رفتار یک فرد تمام افراد مورد مواخذه قرار بگیرند و زحمات یک عده زیر سوال برود بسیار سخت و طاقت‌فرسا است.»

ژاله صامتی: حاشیه‌ها «زیرخاکی» را زمین نزد

به گزارش خرداد به نقل از سیمافیلم، ژاله صامتی ـ بازیگر سریال «زیرخاکی» ـ درباره این حواشی و نگرانی‌های حاصل از آن افزود: جدای این که چقدر رفتار یا کردار فرد غلط است و چقدر درست اما در این موقعیت تر و خشک با هم می‌سوزند. حاصل ۲ سال تلاش افراد به خاطر یک رفتار سلیقه‌ای تحت تاثیر قرار می‌گیرد. خدا را شکر در این موضوع درایت شد و سریال پخش شد. از کامنت‌هایی که به من می‌رسد متوجه شدم مخاطب پیگیر پخش سریال بود. امیدوارم برای لحظاتی بیننده تلویزیون حالش خوب باشد.

او  درباره حضورش در سریال و هم‌بازی بودن با بازیگران حرفه‌ای سینما گفت: کار با بازیگران حرفه‌ای بسیار جذاب است. بازیگران در این سطح، کارشان را بلدند و کار برایم لذت بخش بود. پیش‌تر با آقای حجازی‌فر هم‌بازی نبودم اما کار با ایشان برایم تجربه خوبی بود. با آقای جمشیدی پیش‌تر تئاتر و فیلم کار کرده بودم؛ زوایای بازی ایشان را می‌شناختم و به همین دلیل به زبان مشترک در بازی رسیدیم.

این بازیگر درباره قسمت‌های پخش شده سریال گفت: تاکنون سه قسمت از سریال پخش شده؛ از کامنت‌هایی که دارم خدا را شکر مخاطب کار را پسندیده و با سریال ارتباط برقرار کرده است. به نظرم در ادامه هم سریال می‌تواند مخاطب را با خود همراه کند زیرا کار بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

وی درباره نقش خود توضیح داد: من پریچهر را بازی کردم و برای ایفای آن تمام تلاش و توانم را به کار بردم تا ببینیم مخاطب چه قضاوتی درباره آن خواهد داشت.

پخش سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان از اولین شب ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما آغاز شده و از بازیگران آن می‌توان به ژاله صامتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی و گوهر خیراندیش اشاره کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی