امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

غذا کشی فرمانده ارشد سپاهی برای نیازمندان/تصویر

خرداد: فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با حضور در آشپزخانه اردوگاه کمیته امداد در سنندج، در توزیع غذا بین نیازمندان شرکت کرد.

سردار سیدصادق حسینی شامگاه سه‌شنبه با حضور در آشپزخانه اردوگاه علی ابن ابی‌طالب سنندج در تقسیم و توزیع غذا بین نیازمندان شرکت کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اظهار داشت: کمک به نیازمندان از دستورات اکید اسلام و قرآن است لذا همه مسلمانان باید برای اجرای این دستورات اهتمام داشته باشند.

وی اذعان داشت: فلسفه وجودی ماه مبارک رمضان، قرارگیری در شرایط زندگی قشر ضعیف جامعه است که متمکنین و خیرین می‌توانند با شرکت در رزمایش بخشش ایرانیان مشارکت کنند و از فقرا دستگیری کنند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: اجازه ندهیم در روزهایی که کرونا مردم را تهدید می‌کند، مستمندان تنها بمانند بلکه باید در حد توان به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده کمک کنیم.

منبع: فارس


برچسب ها: سپاه ، نیازمندان ، عکس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی